Jak osiągnąć dochód pasywny od następnego dnia?

0
18
Rate this post

O dochodzie pasywnym pisano już wiele. Można mieć go z wielu źródeł. Z firm MLM, akcji, obligaćji, nieruchomości, praw autorskich, itp. Każda firma marketingu wielopoziomowego ma go w swojej ofercie. Ale czy każdy go osiągnie? Co zrobić aby otrzymać go na drugi dzień w nieskończoność.

Dochód pasywny to taki dochód, gdzie raz wykonana praca przynosi ciągłe wynagrodzenie. Jednakże bardzo ciężko jest taki dochód osiągnąć. Osiągają go nieliczni. Wiele osób marzy o takim dochodzie, ale nigdy go nie osiągną. z prostej przyczyny. Np. w MLM nie zbudują nigdy zespołów sprzedażowych. Trzeba zbudować grupę sprzedawców lub grupę konsumentów towarów lub usług aby otrzymywać dochód pasywny. Pieniądze, które przepływają przez taką grupę wytwarzają prowizje, dochód pasywny dla osób, które taką grupę stworzyły. Trzeba być liderem dla dziesiątek czy setek ludzi i klientów. Nie stworzysz grupy to nie masz dochodu. Bardzo często jest tak, że grupy marketingowe rozpadają się, a wraz z nimi dochód pasywny. Jesteśmy zatem uzależnieni od ludzi w grupie.

Od niedawna na polskim rynku pojawiło się rewolucyjne rozwiązanie rodem z USA osiągnięcia dochodu pasywnego dla każdego. Powtarzam, dla każdego. Dochód pasywny pojawia się od razu na drugi dzień od zarejestrowania się i przystąpienia do systemu. Cały system oparty jest na internecie i dotyczy zakupu pozycji, jednostek, pakietów reklamowych. Wspaniałe jest to, że nie potrzebujesz tworzyć sieci marketingowych czy zespołów konsumenckich i prosić się znajomych aby przystąpili do biznesu. Dochód pasywny osiągasz sam na drugi dzień bez konieczności tworzenia zespołów.

Firmy potrafiące dopisywać 2% dziennego dochodu, a jest ich na świecie już wiele, nie są instytucjami parabankowym, pozabankowymi, tylko firmami marketingowymi on-line, w których kupujemy tzw.jednostki, pozycje, pakiety reklam. To właśnie te jednostki, pakiety przynoszą nam dzienny 2% zysk a sam zakup tych jednostek, pakietów nie jest inwestycją czy lokatą. Zakupujesz jednostkę za 10$ i masz dopisywane 0,20$ dziennie od poniedziałku do piątku a 0,15$ w soboty i niedziele. Również sam zysk nie jest wieczny. Wytwarza nam się przez 81 dni i wygasa. Wtedy to, albo wypłacamy zysk albo reinwestujemy. Reinwestowanie to czynność polegająca na dalszym kupowaniu jednostek.

Takie działanie pozwala na otrzymywanie dochodu pasywnego w nieskończoność. W całym przedsięwzięciu musimy obejrzeć tygodniowo 25 spotów reklamowych aby otrzymać wynagrodzenie. Firmy emitujące reklamy wolą płacić uczestnikom programu niż emitować te reklamy w telewizji. Najlepiej zbudować tzw. portfel firm. Między 10 a 20 firm tego typu. Takie rozwiązanie daje nam wówczas duże prawdopodobieństwo, że nasz dochód pasywny będzie długowieczny.

W/w system nie jest:

– Piramidą finansową,

– Fimą MLM,

– Wspólnotą zakupową

– Instytucją pozabankową, parabankową

– Funduszem inwestycyjnym, a wkład własny nie jest lokatą kapitału.

– Jest natomiast firmą marketingową, w której kupujemy pakiety reklam zarabiając 2% dziennie.