Polecane kursy

Tutaj znajdziesz opis dwóch szkoleń z Excela. Jeden jest dla osób początkujących a drugi dla osób zaawansowanych.

Kurs Excel 2007 Dla Początkujących

Jeżeli jesteś osobą która:

– Pracuje w firmie w której oczekują znajomość Excela 2007

– Szuka pracy i potrzebuje nauczyć się Excela 2007 przed rozmową kwalifikacyjną

– Prowadzi własny biznes i musi znać Excela aby go prowadzić

I jeżeli jesteś osobą początkującą z Excela, to ten kurs jest dla ciebie. Poznasz w nim wszystkie podstawy które musisz znać. Będziesz wiedział jak tworzyć tabele, formuły, jak formatować komórki czy manipulować zawartością Excela tak aby pokazać szefowi że znasz się na tym programie. Kliknij w ten link aby dowiedzieć się więcej o Excelu dla początkujących.

Samouczek Excela 2007 od podstaw na DVD

Kurs Excel 2007 Dla Zaawansowanych

Skoro znasz już Excela 2007 dobrze, lub jeśli przeszedłeś Kurs Excel 2007 Dla Początkujących, to czas aby podnieść swoje kwalifikacje jeszcze bardziej i zostać expertem od tego programu.

W tym kursie dowiesz się jak tworzyć własne szablony i style aby pokazać swoim kolegom że jesteś profesjonalistą. Poznasz specjalne narzędzia do analizy danych takie jak Solver. Nauczysz się obsługiwać tabele przestawne oraz wiele innych rzeczy, po to abyś w pracy był najlepszy. Nauczysz się najbardziej przydatnych, najczęściej używanych funkcji żeby uniknąć błędów które popełnia 80 % użytkowników. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o szkoleniu z Excela dla zaawansowanych.

Excel Dla Zaawansowanych Na DVD

Darmowe materiały z Excela 2007

Istnieją też szkolenia za darmo. Jeśli chcesz nauczyć się podstaw Excela 2007, to możesz znaleźć więcej darmowych kursów tutaj. Na tej stronie znajdziesz także szkolenia z Excela dla zaawansowanych. Oprócz tego znajdziesz tam także kursy z Excel VBA.