Jak wstawić funkcję SIN i COS w Excelu

Cześć, poniżej znajdziesz film który pokaże Tobie jak działa funkcja Sinus oraz Cosinus w Excelu. Myślę że dzięki temu filmowi dowiesz się więcej o formułach i dzięki temu staniesz się zaawansowanym użytkownikiem Excela.

Ale dlaczego akurat jest to film o funkcjach Sinus i Cosinus? Ponieważ, nie tak dawno temu napisała do mnie pewna osoba która przeglądała moją stronę ze szkoleniami: ExcelKurs.pl.

Ta osoba miała na imię Joanna i wysłała mi e-maila z zapytaniem czy nie mogę wytłumaczyć jej jak działają funkcje Sin i Cos.

Z początku chciałem tylko jej napisać odpowiedź, ale potem pomyślałem że zamiast tego nagram wideo które pokazuje jak działają te funkcje. Teraz udostępniam to wideo wszystkim.

Mam nadzieję że film się Tobie podobał. Ostatnia uwaga na koniec: jeżeli też masz jakieś pytania dotyczące Excela, to napisz mi to pytanie na mój adres e-mail.

Kto wie? Być może nagram wideo na którym pokażę odpowiedź na Twoje pytanie 🙂

Mój adres e-mail możesz znaleźć na stronie kontakt.

Zostaw też komentarz i napisz mi co myślisz o tym filmie.

7 myśli nt. „Jak wstawić funkcję SIN i COS w Excelu

  1. Samouczek jest w porzo 🙂 Rozumiem ze tak jak w funkcjach sin i cos, tak tez i w funkcji tan tez trzeba uzyc radianow a nie stopni? Fajny film bo nie wiedzialem o tych rzeczach wczesniej, ale to wynika z tego ze nie pracuje w trygenometrii 🙂

  2. Świetny film, fantastycznie Pan wszystko tłumaczy. Czy można by prosić o krótki film na temat makro: do czego służy, jak je wstawiać i co można z nim zrobić. Informacje, które znalazłam w sieci są podane w niestrawny sposób… :)) stąd moja prośba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *