Czym się różni Excel 2010 od Excela 2007? Cześć 1 – Pierwsze wrażenie oraz jak użyć funkcji „zrzut ekranu”

Różnice między programamiCzy znasz już Excela 2007 i chciałbyś dowiedzieć się czym się różni od Excela 2010? Albo pragniesz podnieść swoje umiejętności związane z Excelem i nie wiesz czego się uczyć – czy podszkolić się z Excela 2007 czy też od razu pójść w stronę Excela 2010?

Powiem ci szczerze swoją opinię. Jeśli umiesz Excela 2007, to i umiesz Excela 2010. A to dlatego iż nie ma za wielu różnic między tymi dwoma programami. Excel 2010 ma tak naprawdę tylko trzy nowe możliwości i niewiele poza tym. W tych krótkich filmikach pokaże ci czym tak naprawdę różnią się te dwa programy i czy rzeczywiście opłaca się inwestować w Excela 2010.

Moim zdaniem nowy Excel ma w sobie za mało nowości aby był jakąś sensacją. Ale przekonaj się o tym sam. Obejrzyj to video poniżej. W tej pierwszej części pokazuję to „pierwsze wrażenie” gdy otwieramy nowego Excela. Oprócz tego zobaczysz jak można wklejać zrzuty ekranu do arkusza. Moim zdaniem jest to ciekawa opcja. Excel zapisuje wszystkie nasze „print screeny” a potem możemy wybrać który chcemy wkleić.

Coś co zapomniałem wspomnieć w filmie – Excel 2010 włancza się troszkę szybciej . Ale czy te kilka sekund ma jakieś znaczenie? Moim zdaniem nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *